Strona Króla Sinusa - strona główna
Strona Króla Sinusa, © by Smocza 2003-2004
Witam!

   Ta witryna jest poświęcona Sinusowi, uroczemu królikowi z ogromnymi uszyskami. Jak widać, nie tylko miniaturki mogą stać się domowymi pieszczochami. Sinus jest tego najlepszym przykładem.Co nowego? 30.10.2004... co nowego? Nowe tapety Sinusa i królików z wystawy, parę zrzutów z filmików.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
23.10.2004... co nowego? Strona przeszła gruntowną renowację, odwieżone wszystkie teksty, zmieniony wygląd i nawigacja. Nowości w działach: akcesoria, my na forum.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dostępna jest fotorelacja z Wystawy Królików w Czechowicach-Dziedzicach (08.10.2004)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ponadto: nowe foty Sinusa - trzy zdjęcia w lipcu, galeria wrzesień, trzy galerie z października ( jesienna-1 | domowa-2 | zielona-3 ). Dodałam dział o dziewczynie Sinusa - Pyzie. Sześć trójwymiarowych filmów z Sinusem w jedynej głównej roli. ZAPRASZAM!

Smocza i SinusKRÓTKI WSTĘP - O SINUSKU
Sinus

Sinus jest dwuletnim królikiem. Kupiony pod wpływem manipulacji ze strony jednej z forumowiczek, a dokładniej przedstawianych przez nią wizji pięciokilowego Sinusa, który siedzi na rączkach, przytula się i nadstawia łepek do głaskania... Niestety Sinus nie spełnił pokładanych w nim nadziei (waga 4,25 kg na chwilę obecną :(. Swoje niezbyt imponujące ;) rozmiary nadrabia cudnym charakterkiem (gryzie

wszystko co się rusza i niekoniecznie, poluje, nie przychodzi na głaski, nie lubi trzymania na kolanach etc.), pięknymi uszami (14 cm od nasady do czubka), interesownych przybieganiem w te pędy na dźwięk: "masz, masz", nieodpartym urokiem pyszczka i po prostu samym sobą. Ogólnie jest słodki i przekochany :)Adopcje króliczków Apel Rumburaka - zakaz sprzedaży przed 8. tygodniem! Webring króliczych stron Króliczy Webring Trunia

GALERIE SINUSA
Galerie 2002
Galerie 2003
Galerie 2004

Akcesoria

My na forum
My w Internecie
PYZA + Sinus
Sinus humorystyczny
Opowiastki

Tapety
Filmy
Screeny z filmików

Wystawa królików 2003
Wystawa królików 2004
Test urodzinowy 2003
Album Urodzinowy 2004

Strona główna
O stronie
Linki
Strona Króla Sinusa, © by Smocza 2003-2004