Strona Króla Sinusa - strona główna
KUBUŚ

Kubuś

Poprzedni właściciel Kubusia zamierzał go oddać z powodu alergii na siano. Zaoferowałam swoją pomoc w szukaniu nowego opiekuna i tak zwierzak znalazł się u nas. Co się wtedy działo! Sinus zainteresował się nowym lokatorem i mimo że młodemu nie próbował zrobić krzywdy, zaciekle bronił swojego terytorium i wpływów. Non-stop chodził z mokrym nosem, zestresowany i pobudzony. Obwąchiwał ludzi, a jeśli ktoś niedawno głaskał miniaturka, z wyrzutem w oczach twierdził: "zdrajca!".

Tymczasowy lokator był pięciomiesięcznym króliczkiem miniaturką. Uwielbiał głaskanie i jak rasowa miniaturka leżał na rękach, przytulał się i nie znosił podnoszenia. Niesamowicie ufny i odważny, z miejsca nas zaakceptował, łaził za mną. Jest niesamowicie ruchliwym stworzeniem, o zrobieniu mu ostrego zdjęcia nie było mowy.
 
Zaprzyjaznianie królikom nie szło. Przez kraty na sinusowym terenie, wszystko było ok. Ale potem Sinus zdobył się na odwagę i zaczął chodzić do kuchni, sikać i bobkować pod klatką Kuby. Przy każdym spotkaniu króliki ustalały między sobą hierarchię... Na szczęście w ciągu czterech dni znalazł się kandydat na nowego opiekuna i kolejnego dnia Sinus pozbył się powodu do stresu. Mały i tak jest stworzeniem bezstresowym i odnoszę wrażenie, że obojętne mu jest, czy ma króliczego konkurenta, czy też nie...


Więcej z zapoznawania się Sinusa z Kubusiem, a także nowe zdjęcia
Kubusia w nowym domu w temacie na forum :)

GALERIE SINUSA
Galerie 2002
Galerie 2003
Galerie 2004
Galerie 2005
Galerie 2006
Kubuś + Sinus

Akcesoria
Zabawy
Sztuczki
Drapieżnik

"Kup mi królika!"
"Duże też jest piękne!"

My na forum
My w Internecie
PYZA + Sinus
KUBUŚ + Sinus
Sinus humorystyczny

Działka
Pole

Tapety
Filmy
Screeny z filmików
Twórczość graficzna

Wystawa królików 2003
Wystawa królików 2004
Wystawa królików 2005
Test urodzinowy 2003
Album Urodzinowy 2004

Strona główna
O stronie
Linki
Strona Króla Sinusa, © by Smocza 2003-2004